Kadangi šiais laikais psichologinės ligos linksniuojamos taip pat dažnai kaip kad ir fizinės, natūralu, kad ieškoma priemonių, kurios gali padėti sumažinti padarinius. Tiesa, gydant psichologines ligas dažniausiai pirmiausia siūlomi ne vaistukai, o kitos priemonės, kurios gali padėti kur kas geriau jaustis ir tuo pačiu paskatinti laimės hormono aktyvumą.
Puikus pasirinkimas yra kanapių aliejus. Jis naudojamas kaip raminanti priemonė, kuri taip pat tinka ir depresijos gydymui. Svarbiausia – nuolatinis naudojimas ir tuo pačiu kitos priemonės, kurias visas susiderinus – nauda bus akivaizdi.
Kanapių aliejus kaina prasme vis labiau krenta, tad siūlome išbandyti, mėgautis ir tapti sveikesniu.
Vitaminai – gerai savijauta
Kanapių sėklų aliejus gali padėti žmogui jaustis psichologiškai kur kas geriau, kadangi maitindamasis teisingai – asmuo aprūpina savo organizmą visais reikalingais vitaminais, mineralais. O kuo fizinė savijauta yra geresnė – tuo dažniausiai ir psichologinė – gerėja.
Kanapių sėklų aliejuje vitaminų gausa tikrai labai plati. A, E, D vitaminas. Tačiau labiausiai šis aliejus yra vertinamas dėl Omega rūgščių, kurios padeda žmogui geriau jaustis, kadangi aktyvina teigiamus hormonus kuriančias liaukas. Tokiu atveju gerėja nuotaika, žmogus paprasčiausiai yra aktyvesnis, geriau jaučiasi ir tokia baisi liga kaip depresija lieka tik kaip nemalonus atsiminimas.
Kompleksinis gydymas
Žinoma, kanapių sėklų aliejus yra tik viena priemonė, kuri turėtų būti naudojama tokiu atveju, kai žmogui yra diagnozuota depresija. Kuo daugiau skirtingų priemonių bus imamasi – tuo geresnius rezultatus pavyks pasiekti. Svarbiausia – nuolatinis pastabų dėjimas. O ką dar verta išbandyti greta sveikos mitybos?
• Fizinį aktyvumą, kuris gali padėti kur kas geriau jaustis.
• Taip pat kasdien reikia gerti kuo daugiau vandens, kadangi organizmui jis yra būtinas.
• Reikia kasdien bent jau 1 valandą užsiimti tokia veikla, kuri artimai Jūsų širdžiai.
• Taip pat verta skaityti knygas, kurioje analizuojama ši liga. Tai padės geriau save suprasti.
• Reikia rasti bendraminčių. Kalbėjimas – būtinas.
Tik tada, kai visos priemonės jau bus išbandytos – verta eiti pas specialistą.