Plytelės tampa vis populiaresnės, kadangi šiandien statybinių medžiagų ir jų naudojimo interjere situacija yra visiškai kitokia nei prieš gerą dešimtmetį. Plytelių pasirinkimas yra labai platus, renkamasi ne iš vieno, bet iš kelių variantų. Galima rinktis tiek glazūruotas keramines, tiek ir akmens masės plyteles. Keraminės, dažniausiai naudojamos sienoms, būna matinės arba blizgios. Matinės plytelės yra praktiškesnės, kadangi ant jų mažiau matosi kalkių arba vandens nuosėdos, todėl jas renkamasi vonios ir virtuvės interjerui. Blizgančios – didina erdvę bei suteikia švaros ir prabangos įspūdį. Dėl plataus plytelių pasirinkimo, kinta ir jų panaudojimo galimybės, tad plytelės yra praktiškos ir pritaikomos įvairiose namų zonose. Namų dekoravimas plytelėmis dominuoja ne tik vonios kambaryje ar virtuvėje, bet ir svetainėje, valgomajame ar netgi miegamajame.
Santūrus, neperkrautas spalvomis ar detalėmis stilius itin mėgstamas. Populiarūs grafiniai, tiesių linijų raštai, kurie gali būti sudėliojami iš smulkesnių plytelių. Dažniausiai pasirenkamos santūresnės spalvos – juoda, balta, pilka ir įvairūs jų atspalviai. Kurį laiką populiariausiomis išlieka akmens masės plytelės, kurios daugeliui patrauklios dėl to, kad suteikia erdvėms prabangos bei ilgaamžiškumo, taip pat yra nesunkiai priderinamos skirtinguose interjeruose.
Ryškių spalvų ar margos plytelės gali tapti įsimintinu namų interjero akcentu, kadangi jomis galima išklijuoti vieną pasirinktą sieną ar netgi lubas. Santūresniame interjere akcentinei sienai ar erdvei aplink židinį lengvai pritaikomos ir didesnės akmeninės plytelės tarpusavyje galima derinti įvairių spalvų ir rūšių plyteles: vienokias naudoti galima grindims, kitokias to paties kambario sienoms, tačiau jos turi būti stilistiškai panašios. Tarkime, keraminės plytelės su nuožulniomis briaunomis netiks prie modernių tiesiai pjautų plytelių, kurios gali būti klijuojamos minimaliais tarpais vienos nuo kitų. Sienų ir grindų plytelių dydžiai jau gali būti skirtingi – jų nebūtina derinti tarpusavyje.